• In English
 • Уряд затвердив Комплексний план забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у зв’язку із проведенням в Україні фінальних матчів ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок 2018 року з футболу та інших пов’язаних із цим подій.

  Рішення прийнято на виконання Плану заходів з підготовки та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 р. № 236-р.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 квітня 2018 р. № 260-р
  Київ
  Про затвердження комплексного плану забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у зв’язку з проведенням в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок 2018 року з футболу та інших пов’язаних із цим заходів

  Затвердити комплексний план забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у зв’язку з проведенням в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок 2018 року з футболу та інших пов’язаних із цим заходів, що додається.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29