• In English
 • Уряд затвердив Імплементаційну угоду між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання про реалізацію проекту Трастового фонду НАТО із знешкодження вибухонебезпечних предметів та протидії саморобним вибуховим пристроям.

  Зазначену Угоду було підписано 13 грудня 2018 року в м. Брюссель (Королівство Бельгія). Її метою є надання допомоги у розробці єдиних правил із знешкодження вибухонебезпечних предметів та протидії саморобним вибуховим пристроям в Україні відповідно до підходів НАТО.

  Це дозволить здійснити розробку керівних документів у сфері протидії саморобним вибуховим пристроям, досягти взаємосумісності залучених сил та засобів України з Альянсом, а також розвинути спроможності захисту цивільного населення від загроз саморобних вибухових пристроїв.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 квітня 2019 р. № 317
  Київ
  Про затвердження Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання про реалізацію проекту Трастового фонду НАТО із знешкодження вибухонебезпечних предметів та протидії саморобним вибуховим пристроям

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Імплементаційну угоду між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання про реалізацію проекту Трастового фонду НАТО із знешкодження вибухонебезпечних предметів та протидії саморобним вибуховим пристроям, учинену 13 грудня 2018 р. у м. Брюсселі.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55