• In English
 • Кабінетом Міністрів затверджено Імплементаційний протокол між урядами України та Республіки Польща про виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб, вчиненої 18 червня 2007 р. у м. Люксембурзі.

  Даною постановою завершено внутрішньодержавні процедури, що були необхідні для набрання зазначеним українсько-польським міжнародним договором чинності.

  Реалізація цього міжнародного договору позитивно вплине на розвиток добросусідських відносин між двома державами, визначить на основі взаємності швидкі й ефективні процедури ідентифікації і безпечного та організованого повернення осіб, які не виконують правила в’їзду, виїзду та перебування на територіях України та Республіки Польща, забезпечить дотримання Україною своїх обов’язків перед Європейським Співтовариством та світовою спільнотою щодо запровадження ефективних важелів здійснення державної політики у сфері реадмісії осіб.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 червня 2018 р. № 457
  Київ
  Про затвердження Імплементаційного протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб, вчиненої 18 червня 2007 р. у м. Люксембурзі

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Імплементаційний протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб, вчиненої 18 червня 2007 р. у м. Люксембурзі, учинений 24 квітня 2017 р. у м. Варшаві.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29