• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 липня 2020 р. № 927-р
  Київ
  Про затвердження фінансового плану акціонерного товариства “Українська залізниця” на 2020 рік

  1. Затвердити фінансовий план акціонерного товариства “Українська залізниця” на 2020 рік, що додається до оригіналу.

  2. Установити, що:

  на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і до завершення місяця, в якому відміняється карантин, видатки на оплату праці голови та членів правління, а також винагороду голови та членів наглядової ради не можуть перевищувати 47230 гривень (на одну особу);

  після відміни карантину видатки на оплату винагороди голови та членів наглядової ради не можуть перевищувати максимально допустимого розміру, визначеного Порядком визначення умов оплати послуг та компенсації витрат членів наглядових рад державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2017 р. № 668.

  3. Міністерству інфраструктури разом з акціонерним товариством “Українська залізниця” до 15 грудня 2020 р. внести на розгляд Кабінету Міністрів України проект рішення щодо внесення відповідних змін до фінансового плану акціонерним товариством “Українська залізниця”, зокрема з урахуванням фактично здійснених видатків, передбачених у пункті 2 цього розпорядження.

          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21