• In English
 • Уряд прийняв рішення, згідно з яким частина чистого прибутку (доходу), який відраховується державним підприємством “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” до державного бюджету за відповідний період, визначається у розмірі 40 відсотків за умови спрямування 35 відсотків чистого прибутку (доходу) на виконання міжнародних зобов’язань та здійснення капітальних інвестицій протягом року. При цьому використання 35 відсотків чистого прибутку (доходу) підлягає обов’язковому щорічному державному фінансовому аудиту.

  Для подальшого успішного розвитку міжнародного аеропорту “Бориспіль” протягом найближчих 5 років необхідно інвестувати у його інфраструктурні проекти, більшість з яких вже розпочато, понад 10 млрд. гривень, джерелом фінансування яких має стати також й вивільнений від відрахувань до державного бюджету чистий прибуток підприємства.

  Рішення Кабінету Міністрів дасть змогу спрямувати додаткові кошти для фінансування капітальних видатків, спрямованих на розвиток інфраструктури аеропорту “Бориспіль” для перетворення його у міжнародний вузловий аеропорт (хаб).

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 квітня 2018 р. № 235-р
  Київ
  Про затвердження фінансового плану державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” на 2018 рік

  Затвердити фінансовий план державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” на 2018 рік, що додається до оригіналу.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21