• In English
 • Урядом затверджено Державну цільову екологічну програму першочергових заходів приведення у безпечний стан об’єктів і майданчика колишнього уранового виробництва виробничого об’єднання “Придніпровський хімічний завод” на 2019—2023 роки, що надасть можливість забезпечити виконання значного обсягу першочергових реабілітаційних заходів на майданчику, керованість процесами і діяльністю в рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги, які фінансуються Європейським Союзом та іншими донорами, функціонування системи моніторингу, радіаційного контролю та технічного нагляду за об’єктами на майданчику, виконання нормативних вимог безпечного та довготривалого утримання об’єктів і відходів колишнього уранового виробництва виробничого об'єднання “Придніпровський хімічний завод”, забезпечення стабільності та функціональності інженерних споруд.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 серпня 2019 р. № 756
  Київ
  Про затвердження Державної цільової екологічної програми першочергових заходів приведення у безпечний стан об’єктів і майданчика колишнього уранового виробництва виробничого об’єднання “Придніпровський хімічний завод” на 2019—2023 роки

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Державну цільову екологічну програму першочергових заходів приведення у безпечний стан об’єктів і майданчика колишнього уранового виробництва виробничого об’єднання “Придніпровський хімічний завод” на 2019—2023 роки, що додається.

  2. Міністерству фінансів передбачати під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік кошти для виконання завдань і заходів Програми, затвердженої цією постановою, виходячи з можливостей державного бюджету.

  3. Міністерству енергетики та вугільної промисловості подавати щороку до 1 березня наступного періоду Кабінетові Міністрів України та Міністерству економічного розвитку і торгівлі щорічні звіти про стан виконання Програми, затвердженої цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75