• In English
 • Уряд ухвалив рішення щодо затвердження Державного стандарту початкової освіти.

  Реалізація акта сприятиме забезпеченню потреб держави у навчанні та вихованні підростаючого покоління, модернізації навчально-виховного процесу в закладах початкової освіти, підвищенню якості освітніх послуг та створить умови для забезпечення  особистісно-орієнтованого підходу до організації навчальної діяльності учнів, що відповідає світовим тенденціям розвитку освіти.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 лютого 2018 р. № 87
  Київ
  Про затвердження Державного стандарту початкової освіти

  Відповідно до частини першої статті 31 Закону України “Про загальну середню освіту” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Державний стандарт початкової освіти, що додається.

  Установити, що Державний стандарт застосовується з 1 вересня 2018 р. для учнів, які навчаються за програмами дванадцятирічної повної загальної середньої освіти.

  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. № 462 “Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 33, ст. 1378).

  3. Міністерству освіти і науки вжити заходів для своєчасного розроблення та затвердження типових освітніх програм для учнів закладів загальної середньої освіти з метою забезпечення впровадження Державного стандарту, затвердженого цією постановою.

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 2, який набирає чинності з 1 вересня 2021 року.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73