• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 грудня 2023 р. № 1298
  Київ
  Про затвердження вимог до форматів удосконалених електронних підписів та печаток, які використовуються для надання електронних публічних послуг, та вимог до створення та перевірки удосконалених електронних підписів та печаток, що базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів

  Відповідно до частин другої і третьої статті 171 Закону України “Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  вимоги до форматів удосконалених електронних підписів та печаток, які використовуються для надання електронних публічних послуг;

  вимоги до створення та перевірки удосконалених електронних підписів та печаток, що базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів.

  2. Ця постанова набирає чинності одночасно із Законом України від 1 грудня 2022 р. № 2801-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення укладення угоди між Україною та Європейським Союзом про взаємне визнання кваліфікованих електронних довірчих послуг та імплементації законодавства Європейського Союзу у сфері електронної ідентифікації”.

           Прем’єр-міністр України                                             Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49