• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 квітня 2023 р. № 364
  Київ
  Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування

  Відповідно до абзацу другого частини другої статті 16 Закону України “Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Типове положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування, що додається.

  2. Рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування вирішити питання щодо утворення координаційних рад з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях, обласних, районних, міських, районних у містах (у разі їх утворення), селищних, сільських радах та затвердити положення про зазначені ради з урахуванням Типового положення, затвердженого цією постановою.

  Прем’єр-міністр України                                    Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73