• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 січня 2024 р. № 28
  Київ
  Про затвердження Технічного регламенту затвердження типу сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів

  Відповідно до статті 5 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Технічний регламент затвердження типу сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів, що додається.

  2. Міністерству аграрної політики та продовольства забезпечити впровадження затвердженого цією постановою Технічного регламенту.

  3. Установити, що надання на ринку та/або введення в експлуатацію сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів, які відповідають вимогам Технічного регламенту затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1367 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 1, ст. 22), або Технічного регламенту щодо складових частин і характеристик колісних сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1368 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 1, ст. 23), і були введені в обіг до 1 червня 2026 р., не може бути заборонене або обмежене з причин невідповідності затвердженому цією постановою Технічному регламенту.

  4. Установити, що протягом 24 місяців з дати набрання чинності цією постановою виробники можуть застосовувати на свій вибір Технічний регламент, затверджений цією постановою, або Технічний регламент затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1367, чи Технічний регламент щодо складових частин і характеристик колісних сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1368.

  5. Внести до переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 50, ст. 1550), зміну, що додається.

  6. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  7. Ця постанова набирає чинності через шість місяців з дня її опублікування, крім пунктів 3 та 6 цієї постанови, які набирають чинності через 30 місяців з дня опублікування цієї постанови.

           Прем’єр-міністр України                                                    Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75