• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 січня 2024 р. № 89
  Київ
  Про затвердження Правил визначення вартості робіт з розроблення національних документів України з визначення прийнятності, видачі висновку про технічну прийнятність та порядку розподілу коштів, отриманих від замовника, між відповідним органом з визначення технічної прийнятності та національною організацією органів з визначення технічної прийнятності

  Відповідно до частин другої і третьої статті 34 Закону України “Про надання будівельної продукції на ринку” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Правила визначення вартості робіт з розроблення національних документів України з визначення прийнятності, видачі висновку про технічну прийнятність та порядок розподілу коштів, отриманих від замовника, між відповідним органом з визначення технічної прийнятності та національною організацією органів з визначення технічної прийнятності, що додаються.

  2. Внести до Порядку розроблення та прийняття національних документів України з визначення прийнятності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2021 р. № 1458 “Деякі питання надання будівельної продукції на ринку” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 12, ст. 639), зміну, що додається.

           Прем’єр-міністр України                                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21