• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 січня 2024 р. № 37
  Київ
  Про затвердження Порядку виплати грошової компенсації за невикористані дні відпусток членам сімей військовослужбовців та поліцейських у разі їх загибелі (смерті)

  Відповідно до пункту 22 статті 101 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” та частини десятої статті 93 Закону України “Про Національну поліцію” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок виплати грошової компенсації за невикористані дні відпусток членам сімей військовослужбовців та поліцейських у разі їх загибелі (смерті), що додається.

  2. Установити, що видатки, пов’язані з виплатою грошової компенсації за невикористані дні відпусток членам сімей військовослужбовців та поліцейських у разі їх загибелі (смерті), здійснюються в межах асигнувань на грошове забезпечення військовослужбовців та поліцейських, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік для утримання відповідних державних органів.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується у частині виплати грошової компенсації за невикористані дні відпусток членам сімей військовослужбовців та поліцейських у разі їх загибелі (смерті) з 5 жовтня 2023 року.

           Прем’єр-міністр України                                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73