• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 червня 2023 р. № 619
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку та відновлення інфраструктури

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку та відновлення інфраструктури, що додається.

  2. Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури разом з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерством освіти і науки забезпечити опрацювання з Європейським інвестиційним банком переліку проектів (об’єктів, заходів) з метою зарахування результатів використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку та відновлення інфраструктури, у досягнення цілей інвестиційних проектів “Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України”, “Міський громадський транспорт України II”, “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, “Енергоефективність громадських будівель в Україні”, “Вища освіта України”.

  3. Міністерству фінансів разом із Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерством освіти і науки відповідно до статті 34 Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік” та положень розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 р. № 342 “Деякі питання спрямування залишків коштів спеціального фонду державного бюджету, що надійшли у 2022 році від Європейського інвестиційного банку, на нові бюджетні програми” (Офіційний вісник України, 2023 р., № 46, ст. 2478) спрямувати залишки коштів спеціального фонду державного бюджету, що утворилися станом на 1 січня 2023 р. за рахунок надходжень від Європейського інвестиційного банку в рамках інвестиційних проектів “Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України”, “Міський громадський транспорт України II”, “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, “Енергоефективність громадських будівель в Україні”, “Вища освіта України” і обліковуються на рахунках, відкритих в акціонерному товаристві “Державний експортно-імпортний банк України”, на нову бюджетну програму “Розвиток та відновлення інфраструктури” у сумі 17 908 000 тис. гривень (видатки розвитку).


           Прем’єр-міністр України                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21