• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 березня 2024 р. № 341
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державного стимулювання створення індустріальних парків, та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2022 р. № 1207

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє: 

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державного стимулювання створення індустріальних парків, що додається.

  2. Установити, що вимоги пункту 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 9, ст. 414), щодо критеріїв визначення одержувача бюджетних коштів не застосовуються у разі визначення державної установи “Офіс розвитку індустріальних парків” одержувачем бюджетних коштів за бюджетною програмою “Державне стимулювання створення індустріальних парків”.

  3. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2022 р. № 1207 “Про затвердження Порядку надання коштів на безповоротній основі для облаштування індустріальних (промислових) парків та/або забезпечення будівництва об’єктів суміжної інфраструктури, необхідних для створення та функціонування індустріальних (промислових) парків” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 87, ст. 5386) зміни, що додаються.

  Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67