• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 жовтня 2022 р. № 1179
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансового забезпечення заходів з врегулювання заборгованості, визначених Законом України “Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу”, та проведення відповідних взаєморозрахунків

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України, статті 141 Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рік” та частини третьої статті 4 Закону України “Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансового забезпечення заходів з врегулювання заборгованості, визначених Законом України “Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу”, та проведення відповідних взаєморозрахунків, що додається.

  2. Державній аудиторській службі за результатами проведення взаєморозрахунків до 1 травня 2023 р. здійснити перевірку дотримання учасниками взаєморозрахунків норм Порядку, затвердженого цією постановою, та про результати поінформувати Кабінет Міністрів України.

  Прем’єр-міністр України                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37