• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 25 серпня 2023 р. № 917
  Київ
  Про затвердження Порядку видачі або відмови у видачі, переоформлення, анулювання підтвердження на ввезення в Україну та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин та контролю за їх використанням і визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2016 р. № 691

  Відповідно до частин десятої та одинадцятої статті 20 Закону України “Про насіння і садивний матеріал” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок видачі або відмови у видачі, переоформлення, анулювання підтвердження на ввезення в Україну та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин та контролю за їх використанням;

  форму заяви про видачу підтвердження на ввезення в Україну зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин, не внесених до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, для селекційних, дослідних робіт і експонування та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин, не внесених до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні.

  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2016 р. № 691 “Про затвердження Порядку видачі або відмови у видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання підтвердження на ввезення в Україну та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу, не внесеного до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, та/або до Переліку сортів рослин Організації економічного співробітництва та розвитку, для селекційних, дослідних робіт і експонування” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 82, ст. 2704).


           Прем’єр-міністр України                          Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75