• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 серпня 2023 р. № 820
  Київ
  Про затвердження Порядку внесення відомостей про адресу задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування), що знаходиться на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, а також на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, та внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 265

  Відповідно до пунктів 10—103 розділу VІ “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок внесення відомостей про адресу задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування), що знаходиться на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, а також на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, що додається.

  2. Внести до Порядку декларування та реєстрації місця проживання (перебування) та Порядку створення, ведення та адміністрування реєстрів територіальних громад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 265 “Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 25, ст. 1234), зміни, що додаються.

  3. Ця постанова набирає чинності через 15 днів з дня її опублікування.


                           Прем’єр-міністр України                        Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29