• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 березня 2024 р. № 359
  Київ
  Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, доступу до нього та користування ним

  Відповідно до частини одинадцятої статті 56 Закону України “Про правотворчу діяльність” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок ведення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, доступу до нього та користування ним, що додається.

  2. Міністерству юстиції вжити заходів до забезпечення державним підприємством, яке належить до сфери його управління та є адміністратором єдиних та державних реєстрів, до введення в дію Закону України “Про правотворчу діяльність”:

  розроблення, тестування, впровадження, супроводження програмного забезпечення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів;

  разом з технічним адміністратором Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів (ТОВ “ІАЦ “ЛІГА”) перенесення інформації із збереженням її цілісності, зв’язків між нормативно-правовими актами та всіх інших відомостей з Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, який діяв до введення в дію цієї постанови, до впровадженого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, органам державної влади (за їх згодою) згідно з пунктом 4 розділу ХІІІ Закону України “Про правотворчу діяльність” протягом 12 місяців з дня введення в дію зазначеного Закону подати держателю Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів тексти чинних нормативно-правових актів, прийнятих ними з 24 серпня 1991 р. до дня введення Закону в дію та не включених до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.

  4. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  5. Ця постанова набирає чинності одночасно з введенням в дію Закону України “Про правотворчу діяльність”, крім пункту 2 цієї постанови, який набирає чинності з дня її опублікування.

  Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29