• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 червня 2023 р. № 608
  Київ
  Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення, що додаються.

  2. Міністерству фінансів у співпраці з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерством освіти і науки відповідно до статті 34 Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік” та положень розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 р. № 342 “Деякі питання спрямування залишків коштів спеціального фонду державного бюджету, що надійшли у 2022 році від Європейського інвестиційного банку, на нові бюджетні програми” (Офіційний вісник України, 2023 р., № 46, ст. 2478) спрямувати залишки коштів спеціального фонду державного бюджету, що утворилися станом на 1 січня 2023 р. за рахунок надходжень від Європейського інвестиційного банку в рамках інвестиційних проектів “Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України”, “Міський громадський транспорт України II”, “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, “Енергоефективність громадських будівель в Україні”, “Вища освіта України” і обліковуються на рахунках, відкритих в акціонерному товаристві “Державний експортно-імпортний банк України”, за Міністерством фінансів, на нову бюджетну програму “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення” — у сумі 4 477 000 тис. гривень (видатки розвитку).

  3. Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури забезпечити погодження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21