• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 серпня 2022 р. № 1018
  Київ
  Про затвердження Порядку проведення консультацій органів виконавчої влади з представницькими органами корінних народів України

  Відповідно до частини другої статті 8 Закону України “Про корінні народи України” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок проведення консультацій органів виконавчої влади з представницькими органами корінних народів України, що додається.

  2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування залучати представницькі органи корінних народів України до обговорення проектів нормативних та інших актів, які стосуються прав, інтересів корінних народів України, згідно із затвердженим цією постановою Порядком.

  3. Внести до пункту 3 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 84, ст. 2945), зміну, що додається.

  Прем’єр-міністр України                                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73