• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 листопада 2023 р. № 1180
  Київ
  Про затвердження Порядку подання інформації для підготовки повідомлень, відповідей та запитів відповідно до вимог угод Світової організації торгівлі

  Відповідно до Закону України “Про ратифікацію Протоколу про вступ України до Світової організації торгівлі”, статей 17, 18, 21 і 22 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”, статей 25 і 26 Закону України “Про ветеринарну медицину”, статей 19 і 20 Закону України “Про карантин рослин”, статей 15 і 18 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок подання інформації для підготовки повідомлень, відповідей та запитів відповідно до вимог угод Світової організації торгівлі, що додається.

  2. Міністерству економіки забезпечити взаємодію з центральними органами виконавчої влади щодо підготовки повідомлень, відповідей та запитів відповідно до вимог угод Світової організації торгівлі та інформування Секретаріату Світової організації торгівлі та членів Світової організації торгівлі.

  3. Національному банку, Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, Службі безпеки рекомендувати застосовувати Порядок подання інформації для підготовки повідомлень, відповідей та запитів відповідно до вимог угод Світової організації торгівлі, затверджений цією постановою.

  4. Міністерству економіки надавати роз’яснення щодо застосування Порядку, затвердженого цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 27