• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 січня 2024 р. № 55
  Київ
  Про затвердження Порядку обміну інформацією між Державною прикордонною службою, Державною податковою службою, Державною митною службою та суб’єктами господарювання, що мають дозволи на відкриття та експлуатацію магазинів безмитної торгівлі, щодо реквізитів паспортних документів громадян — покупців алкогольних напоїв та тютюнових виробів у магазинах безмитної торгівлі

  Відповідно до пункту 3 розділу ІІ “Прикінцеві положення” Закону України “Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законів України щодо протидії незаконному обігу тютюнових виробів” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок обміну інформацією між Державною прикордонною службою, Державною податковою службою, Державною митною службою та суб’єктами господарювання, що мають дозволи на відкриття та експлуатацію магазинів безмитної торгівлі, щодо реквізитів паспортних документів громадян — покупців алкогольних напоїв та тютюнових виробів у магазинах безмитної торгівлі, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади протягом двох місяців з дня набрання чинності цією постановою привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

  3. Суб’єктам господарювання, що мають дозволи на відкриття та експлуатацію магазинів безмитної торгівлі, протягом десяти днів з дня набрання чинності цією постановою вжити заходів для доопрацювання внутрішнього програмного забезпечення з метою здійснення контролю встановлених законом обсягів реалізації тютюнових виробів та/або алкогольних напоїв одній особі протягом однієї доби.

           Прем’єр-міністр України                                                        Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67