• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 листопада 2023 р. № 1228
  Київ
  Про затвердження Положення про Державну інформаційну систему трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин

  Відповідно до частини четвертої статті 11 Закону України “Про застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Положення про Державну інформаційну систему трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин, що додається.

  2. Установити, що обов’язкове інформування осіб, інформацію про яких внесено до реєстру потенційних донорів гемопоетичних стовбурових клітин, що ведеться в Державній інформаційній системі трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин (далі — система), про будь-які запити щодо інформації про таких осіб, яка міститься в зазначеному реєстрі, а також про збирання, оброблення, внесення інформації про таких осіб до реєстру потенційних донорів гемопоетичних стовбурових клітин, її зміну та видалення здійснюється адміністратором системи за допомогою засобів системи починаючи з визначеного Міністерством охорони здоров’я дня виникнення у системі відповідної технічної можливості.

  3. Міністерству охорони здоров’я забезпечити:

  використання програмного забезпечення реєстру живих донорів гемопоетичних стовбурових клітин для створення системи;

  у тримісячний строк передачу програмного забезпечення системи спеціалізованій державній установі “Український центр трансплант-координації”;

  функціонування реєстру потенційних донорів гемопоетичних стовбурових клітин у складі системи з 1 січня 2024 року.

  Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73