• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 09 лютого 2024 р. № 133-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів з виконання рекомендацій Європейської Комісії, представлених у Звіті про прогрес України в рамках Пакета розширення Європейського Союзу 2023 року

  1. Затвердити план заходів з виконання рекомендацій Європейської Комісії, представлених у Звіті про прогрес України в рамках Пакета розширення Європейського Союзу 2023 року (далі — план заходів), що додається.

  2. Взяти до відома, що фінансування виконання плану заходів здійснюється за рахунок та у межах видатків, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям (військовим адміністраціям) за участю інших державних органів забезпечити виконання плану заходів та подавати один раз на три місяці починаючи з 15 березня Кабінету Міністрів України інформацію про стан його виконання.

  4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування забезпечити виконання плану заходів у межах своїх повноважень.


  Прем’єр-міністр України                                                                                        Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 55