• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2023 р. № 1206-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів з розвитку системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад до 2027 року

  1. Затвердити план заходів з розвитку системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад до 2027 року (далі — план заходів), що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям (військовим адміністраціям), відповідальним за виконання плану заходів:

  забезпечити виконання плану заходів у межах видатків, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством;

  подавати щороку до 1 лютого Національному агентству з питань державної служби інформацію про стан виконання плану заходів.

  3. Національному агентству з питань державної служби щороку до 1 березня інформувати Кабінет Міністрів України про стан виконання плану заходів.

  4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування забезпечити виконання плану заходів у межах своїх повноважень.

  Прем’єр-міністр України                               Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 19