• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 лютого 2023 р. № 174-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі на 2023 рік

  1. Затвердити план заходів з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі на 2023 рік, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним (військовим) адміністраціям:

  забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням;

  подавати кожного півріччя до 10 числа наступного місяця Міністерству освіти і науки звіт про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для його узагальнення та подання до 25 числа зазначеного періоду Кабінетові Міністрів України;

  подати до 2 жовтня 2023 р. Міністерству освіти і науки пропозиції до проекту плану заходів з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі на 2024 рік.

  3. Міністерству освіти і науки забезпечити подання до 1 грудня 2023 р. Кабінетові Міністрів України проекту плану заходів з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі на 2024 рік.

          Прем’єр-міністр України                                             Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73