• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 грудня 2023 р. № 1416
  Київ
  Про затвердження переліку будівель промислового та сільськогосподарського призначення, об’єктів енергетики, транспорту, зв’язку та оборони, складів, на які не поширюються мінімальні вимоги до енергетичної ефективності будівель та які не підлягають сертифікації енергетичної ефективності

  Відповідно до частини четвертої статті 2 Закону України “Про енергетичну ефективність будівель” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити перелік будівель промислового та сільськогосподарського призначення, об’єктів енергетики, транспорту, зв’язку та оборони, складів, на які не поширюються мінімальні вимоги до енергетичної ефективності будівель та які не підлягають сертифікації енергетичної ефективності, згідно з додатком.

  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 р. № 265 “Про затвердження переліку будівель промислового та сільськогосподарського призначення, об’єктів енергетики, транспорту, зв’язку та оборони, складських приміщень, на які не поширюються мінімальні вимоги до енергетичної ефективності будівель та які не підлягають сертифікації енергетичної ефективності будівель” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 33, ст. 1161).

  3. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2024 року.


  Прем’єр-міністр України                                                                                              Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67