• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 30 травня 2024 р. № 621
  Київ
  Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із заготівлі та тестування донорської крові та компонентів крові незалежно від їх кінцевого призначення, переробки, зберігання, розподілу та реалізації донорської крові та компонентів крові, призначених для трансфузії

  Відповідно до пункту 34 частини першої статті 7 та абзацу першого частини другої статті 9 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Ліцензійні умови провадження господарської діяльності із заготівлі та тестування донорської крові та компонентів крові незалежно від їх кінцевого призначення, переробки, зберігання, розподілу та реалізації донорської крові та компонентів крові, призначених для трансфузії (далі — Ліцензійні умови), що додаються.

  2. Установити, що суб’єкти господарювання, які отримали до 1 січня 2027 р. ліцензію на провадження господарської діяльності із заготівлі та тестування донорської крові та компонентів крові незалежно від їх кінцевого призначення, переробки, зберігання, розподілу та реалізації донорської крові та компонентів крові, призначених для трансфузії, зобов’язані подати до 1 лютого 2027 р. до органу ліцензування документ, передбачений підпунктом 6 пункту 6 Ліцензійних умов.

  3. Ця постанова набирає чинності через один рік з дня її опублікування, крім підпункту 6 пункту 6, підпункту 4 пункту 15 Ліцензійних умов, які набирають чинності з 1 січня 2027 року.


            Прем’єр-міністр України                                        Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73