• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 11 липня 2023 р. № 704
  Київ
  Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на надання послуг із створення та/або добору, організації та поширення масової інформації, які є послугами, що становлять загальний економічний інтерес

  Відповідно до підпункту “с” пункту 3 та пункту 4 статті 262, пункту 1 статті 267 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, та частини другої статті 6 Закону України “Про державну допомогу суб’єктам господарювання” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити критерії оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на надання послуг із створення та/або добору, організації та поширення масової інформації, які є послугами, що становлять загальний економічний інтерес, що додаються.

  2. Внести до переліку послуг, що становлять загальний економічний інтерес, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 р. № 420 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 46, ст. 1608), зміну, що додається.


                              Прем’єр-міністр України                         Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49