• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 листопада 2023 р. № 1184
  Київ
  Про затвердження концепції “походження товарів” і методів адміністративного співробітництва відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони

  Відповідно до абзацу другого частини першої статті 281 Митного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити концепцію “походження товарів” і методів адміністративного співробітництва відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, яка підлягає застосуванню з дня набрання чинності рішенням Підкомітету Україна — ЄС з питань митного співробітництва, утвореного відповідно до статті 83 глави 5 розділу IV зазначеної Угоди, у редакції, що додається до проекту рішення Підкомітету Україна — ЄС з питань митного співробітництва, схваленого згідно з пунктом 2 цієї постанови.

  2. Схвалити проект рішення Підкомітету Україна — ЄС з питань митного співробітництва про внесення змін до Протоколу I “Щодо визначення концепції “походження товарів” і методів адміністративного співробітництва” до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

  Уповноважити заступника Голови Державної митної служби Владислава Суворова на підписання зазначеного рішення.

  Ініціювати проведення письмової процедури схвалення зазначеного рішення відповідно до пункту 3 статті 11 Регламенту Підкомітету Україна — ЄС з питань митного співробітництва, схваленого рішенням № 1/2017 Підкомітету Україна — ЄС з питань митного співробітництва від 15 червня 2017 року.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.


            Прем’єр-міністр України                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 55