• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 15 березня 2024 р. № 243-р
  Київ
  Про затвердження Державної цільової національно-культурної програми забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року

  1. Затвердити Державну цільову національно-культурну програму забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям (військовим адміністраціям) забезпечити виконання Державної цільової національно-культурної програми забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року за рахунок та в межах видатків, передбачених у державному та місцевих бюджетах на відповідний рік, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством, та подавати щороку до 1 лютого Міністерству культури та інформаційної політики інформацію про стан виконання зазначеної Програми для її узагальнення та подання до 1 березня Кабінетові Міністрів України та Міністерству економіки.


           Прем’єр-міністр України                              Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73