• In English
 • Уряд затвердив план заходів на 2018 рік щодо встановлення українського прикордонного стовпа прикордонного знака “Буг”.

  14 березня 2013 року у м. Луцьку була укладена Угода між Кабінетом Міністрів України, Урядом Республіки Білорусь і Урядом Республіки Польща про точку стику державних кордонів України, Республіки Білорусь і Республіки Польща. Відповідно до Угоди точка стику позначається на місцевості прикордонним знаком “Буг”, який складається з трьох прикордонних стовпів — українського, білоруського і польського. Кожна сторона зобов’язана самостійно забезпечити встановлення національного прикордонного стовпа на власній території.

  Розпорядженням Уряду затверджено план заходів щодо встановлення українського прикордонного стовпа прикордонного знака “Буг”, визначено їх перелік, терміни виконання та джерела фінансування, а також органи державної влади, відповідальні за виконання цих заходів. Таким чином Уряд створює необхідне нормативне та організаційне підґрунтя для виконання українською стороною своїх міжнародних зобов’язань з позначення трьохсторонньої точки стику державних кордонів на місцевості.

  Реалізація цього розпорядження дозволить завершити процес договірно-правового оформлення державного кордону України з Республікою Польща та надасть позитивний імпульс демаркації державного кордону України з Республікою Білорусь.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 23 травня 2018 р. № 351-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо встановлення українського прикордонного стовпа прикордонного знака “Буг”

  1. Затвердити план заходів на 2018 рік щодо встановлення українського прикордонного стовпа прикордонного знака “Буг” (далі — план заходів), що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним державним адміністраціям, відповідальним за виконання плану заходів, забезпечити фінансування заходів в межах коштів, передбачених Законом України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним державним адміністраціям надіслати до 15 листопада 2018 р. Міністерству закордонних справ інформацію про хід виконання плану заходів для її узагальнення та подання до 1 грудня 2018 р. Кабінетові Міністрів України.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29