• In English
 • Урядом затверджено Порядок визначення спеціального рахунку для внесення застави у справах за адміністративними правопорушеннями. Рішення прийнято на виконання вимог частини шостої статті 289 Кодексу адміністративного судочинства України.

  Документом унормовано питання визначення спеціального рахунку для зарахування та перерахування коштів, внесених у разі застосування судом у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, заходу у вигляді зобов’язання іноземця або особи без громадянства внести заставу у справах за адміністративними позовами Державної міграційної служби, її територіальних органів чи підрозділів, органів охорони державного кордону, Служби безпеки.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 травня 2018 р. № 403
  Київ
  Про затвердження Порядку визначення спеціального рахунка для внесення застави, яка застосовується у справах за адміністративними позовами

  Відповідно до частини шостої статті 289 Кодексу адміністративного судочинства України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок визначення спеціального рахунка для внесення застави, яка застосовується у справах за адміністративними позовами, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29