• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених для поповнення статутного капіталу Державної інноваційної фінансово-кредитної установи для забезпечення статутної діяльності.

  Прийняття постанови забезпечить формування статутного капіталу Установи та запровадить нормативно-правове врегулювання механізму використання коштів державного бюджету для здійснення її статутної діяльності відповідно до встановленого порядку.

  У результаті діяльності Установи прогнозується збільшення залучення національних та іноземних інвестицій в розвиток реального сектору економіки, підвищення експортного потенціалу, а також запровадження удосконалених та оптимізованих фінансових механізмів захисту й підтримки національного товаровиробника.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 30 травня 2018 р. № 428
  Київ
  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутного капіталу Державної інноваційної фінансово-кредитної установи для забезпечення статутної діяльності

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутного капіталу Державної інноваційної фінансово-кредитної установи для забезпечення статутної діяльності, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67