• In English
 • Уряд затвердив Порядок оплати працівникам дипломатичної служби, направленим у довготермінове відрядження, та членам їх сімей витрат, пов’язаних з наданням медичної допомоги або медичним страхуванням.

  Документом визначено механізм оплати витрат, пов’язаних з наданням медичної допомоги або медичним страхуванням, що забезпечують необхідний обсяг екстреної, первинної та вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги на території держави акредитації та/або держав зони відповідальності закордонної дипломатичної установи України.

  Слід зазначити, що оплаті за рахунок бюджетних коштів підлягають такі витрати:

  страхові платежі за укладеними із страховою компанією договорами про медичне страхування;

  вартість наданих медичних послуг на підставі оригінала рахунка закладу охорони здоров’я за місцем відрядження працівників дипломатичної служби.

  Рішення прийняте на виконання Закону України “Про дипломатичну службу”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 квітня 2019 р. № 333
  Київ
  Про затвердження Порядку оплати працівникам дипломатичної служби, направленим у довготермінове відрядження, та членам їх сімей витрат, пов’язаних з наданням медичної допомоги або медичним страхуванням

  Відповідно до частини другої статті 34 Закону України “Про дипломатичну службу” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок оплати працівникам дипломатичної служби, направленим у довготермінове відрядження, та членам їх сімей витрат, пов’язаних з наданням медичної допомоги або медичним страхуванням, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27