• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо запровадження єдиного зразка бланка службового посвідчення. З огляду на розвиток цифрових, поліграфічних та захисних технологій, бланки службових посвідчень пропонується виготовляти за єдиним зразком у форматі пластикової картки типу ID-I з безконтактним носієм.

  Персоналізація бланку службового посвідчення буде містити як візуальну інформацію про посадову особу, її статус та повноваження, так і інформацію яку буде занесено до безконтактного носія.

  Необхідність прийняття рішення зумовлена розрізненістю форм бланків посвідчень. Крім того, в основному службові посвідчення виготовляються у формі паперових книжечок, що робить такі посвідчення легкодоступними до підробки, а також впливає на можливість достовірності встановлення особи власника посвідчення та визначення правомірності його представницьких повноважень.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2018 р. № 1137
  Київ
  Про затвердження зразка та технічного опису бланка службового посвідчення з безконтактним електронним носієм

  З метою запровадження єдиного зразка бланка службового посвідчення посадових осіб та працівників органів виконавчої влади та Секретаріату Кабінету Міністрів України з безконтактним електронним носієм Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити зразок та технічний опис бланка службового посвідчення посадових осіб та працівників органів виконавчої влади та Секретаріату Кабінету Міністрів України з безконтактним електронним носієм (далі — службове посвідчення з безконтактним електронним носієм) згідно з додатками 1 і 2.

  2. Установити, що:

  службові посвідчення посадових осіб та працівників органів виконавчої влади та Секретаріату Кабінету Міністрів України, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який їх видано;

  до забезпечення видачі службового посвідчення з безконтактним електронним носієм посвідчення оформляються з використанням бланків попередніх зразків.

  3. Секретаріату Кабінету Міністрів України, міністерствам та іншим центральним і місцевим органам виконавчої влади у шестимісячний строк з дня набрання чинності цією постановою вжити заходів до:

  забезпечення відповідних органів бланками службового посвідчення з безконтактним електронним носієм;

  приведення власних нормативно-правових актів у відповідність з цією постановою.

  4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 27 березня 2003 р. № 388-4.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 49