• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо застосування Міністерством юстиції України переговорної процедури закупівлі за державні кошти послуг юридичних радників, примирювачів, фахівців, експертів, у тому числі іноземних, для забезпечення належного захисту прав та інтересів України у закордонних юрисдикційних органах.

  Реалізація розпорядження сприятиме здійсненню Міністерством юстиції України заходів щодо захисту прав та інтересів України під час виконання передбаченого розпорядженням рішення.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 04 липня 2018 р. № 462-р
  Київ
  Про застосування переговорної процедури закупівлі

  З метою забезпечення захисту прав та інтересів України під час розгляду у закордонних юрисдикційних органах справи за участю іноземного суб’єкта та України на підставі відповідного рішення міжвідомчої робочої групи дозволити Міністерству юстиції здійснити у 2018 році закупівлю юридичних послуг, пов’язаних із захистом прав та інтересів України під час визнання та звернення до виконання рішення господарського суду м. Києва у справі № 910/18299/16 в іноземних юрисдикціях, із застосуванням переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 7 частини другої статті 35 Закону України “Про публічні закупівлі”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67