• In English
 • Уряд прийняв постанову про запровадження пілотного проекту щодо маркування контрольними (ідентифікаційними) знаками та проведення моніторингу обігу лікарських засобів та порядок запровадження цього пілотного проекту.

  Передбачається доручити МОЗ затвердити до 10 вересня 2019 р. перелік учасників пілотного проекту, до 1 жовтня 2019 р. — перелік лікарських засобів, стосовно яких запроваджується маркування контрольними (ідентифікаційними) знаками та проводиться моніторинг обігу, та Мінекономрозвитку забезпечити до 1 грудня 2019 р. створення та функціонування єдиної державної системи проведення моніторингу обігу лікарських засобів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 липня 2019 р. № 653
  Київ
  Про запровадження пілотного проекту щодо маркування контрольними (ідентифікаційними) знаками та проведення моніторингу обігу лікарських засобів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Запровадити на території України пілотний проект щодо маркування контрольними (ідентифікаційними) знаками та проведення моніторингу обігу лікарських засобів в період з 1 вересня 2019 р. по 31 грудня 2020 року.

  2. Затвердити Порядок запровадження пілотного проекту щодо маркування контрольними (ідентифікаційними) знаками та проведення моніторингу обігу лікарських засобів, що додається.

  3. Міністерству охорони здоров’я затвердити:

  1) до 10 вересня 2019 р. ― перелік учасників пілотного проекту, запровадженого згідно з пунктом 1 цієї постанови;

  2) до 1 жовтня 2019 р. ― перелік лікарських засобів, стосовно яких запроваджується маркування контрольними (ідентифікаційними) знаками та проводиться моніторинг обігу.

  4. Міністерству економічного розвитку і торгівлі забезпечити до
  1 грудня 2019 р. створення та функціонування єдиної державної системи проведення моніторингу обігу лікарських засобів.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд.73