• In English
 • Уряд погодився з пропозицією Міністра Кабінету Міністрів України стосовно запровадження експериментального проекту щодо підвищення ефективності управлінських процесів у Секретаріаті Кабінету Міністрів України з використанням програмного продукту системи електронного документообігу “IDoc”.

  Цей експериментальний проект реалізується до 31 грудня 2020 року.

  Також передбачено, що центральні органи виконавчої влади можуть приєднатися до експериментального проекту за рішенням відповідного керівника державної служби.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 вересня 2019 р. № 879-р
  Київ
  Про запровадження експериментального проекту щодо підвищення ефективності управлінських процесів у Секретаріаті Кабінету Міністрів України

  Відповідно до пункту 2 розділу II “Прикінцеві положення” Закону України від 22 березня 2018 р. № 2362-VIII “Про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень в галузі охорони навколишнього природного середовища”:

  1. Погодитися з пропозицією Міністра Кабінету Міністрів України стосовно запровадження експериментального проекту щодо підвищення ефективності управлінських процесів у Секретаріаті Кабінету Міністрів України з використанням програмного продукту системи електронного документообігу “IDoc”, що надається розробником зазначеного програмного продукту та особою, яка має авторське право, для встановлення на серверах Секретаріату Кабінету Міністрів України та тестового використання в рамках проекту на безоплатній основі.

  2. Секретаріату Кабінету Міністрів України за участю розробника програмного продукту забезпечити:

  реалізацію експериментального проекту, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, прийняття в разі потреби необхідних розпорядчих актів та укладення договорів;

  інформаційну підтримку реалізації експериментального проекту;

  подання Кабінетові Міністрів України інформації про результати його реалізації.

  3. Установити, що:

  експериментальний проект, зазначений у пункті 1 цього розпорядження, реалізується до 31 грудня 2020 року;

  центральні органи виконавчої влади можуть приєднатися до експериментального проекту за рішенням відповідного керівника державної служби.

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 49