• In English
 • Урядом прийнято рішення про започаткування Мінекономрозвитку роботи щодо створення в Україні Центру підтримки технологій та інновацій за підтримки Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

  Створення Центру сприятиме спрощенню доступу до спеціалізованих баз даних патентної та науково-технічної інформації для винахідників, малих та середніх підприємств, представників промислового сектору, дослідників у технологічних центрах та навчальних закладах, професіоналів у сфері інтелектуальної власності тощо.

  Завдяки функціонуванню зазначеного Центру з’являться можливості для удосконалення місцевої технологічної бази, створення ноу-хау, трансферу технологій шляхом ліцензування та створення спільних підприємств, надання персональних консультацій користувачам щодо створення, правової охорони, користування та управління інтелектуальною власністю.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 січня 2018 р. № 20-р
  Київ
  Про започаткування роботи із створення в Україні Центру підтримки технологій та інновацій

  1. Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі України С. І. Кубіва розпочати переговори щодо укладення договору із Всесвітньою організацією інтелектуальної власності про створення в Україні Центру підтримки технологій та інновацій.

  2. Дозволити Першому віце-прем’єр-міністрові України — Міністрові економічного розвитку і торгівлі України С. І. Кубіву у разі необхідності залучати до переговорного процесу представників інших центральних органів виконавчої влади.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67