• In English
 • Уряд спрямував майже 70 млн. гривень для забезпечення житлом внутрішньо перемішених осіб з числа поліцейських, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та які потребують поліпшення житлових умов.

  Затверджено Порядок та обсяги спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення.

  Передбачено, що кошти будуть спрямовані Міністерству внутрішніх справ для реконструкції під житло для поліцейських гуртожитку, розташованого в м. Сєверодонецьку Луганської області, та Міністерству соціальної політики — на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни III групи або учасниками бойових дій та які потребують поліпшення житлових умов.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 травня 2019 р. № 445
  Київ
  Про затвердження Порядку та обсягів спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення

  Відповідно до статті 33 Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок та обсяги спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення, що додаються.

  2. Забезпечити:

  1) Міністерству внутрішніх справ, Міністерству соціальної політики — погодження Порядку та обсягів, затверджених цією постановою, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  2) після зазначеного погодження:

  Міністерству фінансів — внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

  Державній казначейській службі — перерахування коштів, зазначених у Порядку та обсягах, затверджених цією постановою, Міністерству внутрішніх справ та Міністерству соціальної політики.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73