• In English
 • Урядом визнано за доцільне залучення позики від Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту «Закупівля верстатів КРС та покращення енергоефективності АТ «Укргазвидобування» в розмірі 51,85 млн. євро.

  В рамках інвестиційного проекту заплановано модернізувати існуюче та придбати нове обладнання для здійснення ремонтних робіт на свердловинах із видобутку природного газу. Крім цього, буде реалізовано пілотний проект утилізації енергії тепла згоряння з використанням органічного циклу Ренкіна на базі Локачинської електростанції у Волинській області.

  Реалізація проекту «Закупівля верстатів КРС та покращення енергоефективності АТ «Укргазвидобування» сприятиме:

  забезпеченню збільшення власного видобутку газу АТ «Укргазвидобування» та підвищенню ефективності видобутку газу завдяки зменшенню простою свердловин шляхом оновлення фонду верстатів капітального ремонту свердловин;

  збільшенню виробництва електроенергії завдяки утилізації вторинних енергоресурсів.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 серпня 2019 р. № 664-р
  Київ
  Про залучення позики від Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту “Закупівля верстатів КРС та покращення енергоефективності АТ “Укргазвидобування”

  1. Визнати за доцільне залучення позики від Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту “Закупівля верстатів КРС та покращення енергоефективності АТ “Укргазвидобування” в розмірі 51,85 млн. євро за умови передбачення відповідного запозичення у фінансовому плані акціонерного товариства “Укргазвидобування” на поточний рік, затвердженому Кабінетом Міністрів України.

  2. Міністерству фінансів укласти з акціонерним товариством “Укргазвидобування” договір про погашення заборгованості перед державою за виконання гарантійних зобов’язань, передбачивши в ньому забезпечення виконання зобов’язань з обслуговування та погашення позики шляхом надання в заставу майнового права на отримання грошової виручки від реалізації природного газу власного видобутку за договорами купівлі-продажу природного газу та договірного списання банком коштів з поточних рахунків товариства на користь Міністерства фінансів у розмірі 170 відсотків суми позики.

  Розмір плати акціонерного товариства “Укргазвидобування” за надання державної гарантії становить 1 відсоток річних вибраної та непогашеної суми позики.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27