• In English
 • Уряд прийняв рішення про залучення позики від Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту “Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України” у розмірі 75 млн. євро.

  Проектом “Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України” передбачено, зокрема: здійснення заходів, які спрямовані на зниження рівня смертності, травматизму на територіях міст, зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та зниження рівня тяжкості їх наслідків, створення безпечних умов пересування для учасників дорожнього руху, підвищення комфорту пересування містом для пасажирів громадського транспорту, пішоходів, велосипедистів, водіїв, здійснення заходів, спрямованих на ліквідацію місць концентрації дорожньо-транспортних пригод та ділянок з підвищеною аварійністю, усунення системних проблем і прогалин у забезпеченні безпеки дорожнього руху в Україні.

  Реалізацію проекту планується здійснити у таких містах як: Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Київ, Кам’янець-Подільський.

  Прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України сприятиме зменшенню кількості ДТП та зниженню рівня тяжкості їх наслідків, збільшенню частки переміщень велотранспортом, пішки або громадським транспортом у загальному обсязі переміщень, зменшенню кількості поїздок приватним транспортом, скороченню часу перебування пасажирів на зупинках громадського транспорту, зменшенню експлуатаційних витрат власників автомобільного транспорту та викидів шкідливих речовин у повітря.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 квітня 2018 р. № 336-р
  Київ
  Про залучення позики від Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту “Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України”

  1. Визнати за доцільне залучення позики від Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту “Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України” у розмірі 75 млн. євро.

  2. Міністерству фінансів за участю Міністерства інфраструктури укласти з органами місцевого самоврядування, комунальними підприємствами — учасниками проекту, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, договори про надання субкредитів, передбачивши в них вид забезпечення виконання зобов’язань підприємств з обслуговування та погашення субкредитів.

  Розмір плати за надання зазначеним підприємствам субкредитів становить 0,5 відсотка річних вибраної та непогашеної суми позики.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21