• In English
 • Уряд схвалив доцільність залучення позики в розмірі 136 млн. євро від Європейського інвестиційного банку для реалізації інвестиційного проекту “Програма підвищення надійності підстанцій”.

  Реалізація Проекту надасть можливість здійснити реконструкцію 11 підстанцій 330 кВ та 1 підстанції 750 кВ Дніпровської електроенергетичної системи для поліпшення умов експлуатації наявної енергетичної інфраструктури, роботи в умовах нового ринкового середовища, досягнення технічного рівня можливості інтеграції української енергосистеми з енергосистемою Європи та забезпечення цілісності ОЕС України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 16 травня 2018 р. № 341-р
  Київ
  Про залучення позики від Європейського інвестиційного банку для реалізації інвестиційного проекту “Програма підвищення надійності підстанцій”

  1. Визнати за доцільне залучення позики від Європейського інвестиційного банку для реалізації інвестиційного проекту “Програма підвищення надійності підстанцій” в розмірі 136 млн. євро.

  2. Міністерству фінансів укласти з державним підприємством “Національна енергетична компанія “Укренерго” договір про погашення заборгованості перед державою за виконання гарантійних зобов’язань, передбачивши в ньому забезпечення виконання зобов’язань підприємством з обслуговування та погашення позики у розмірі 136 млн. євро як право Міністерства на договірне списання банком коштів з поточних рахунків підприємства.

  Розмір плати зазначеного підприємства за надання державної гарантії становить 0,2 відсотка річних вибраної та непогашеної суми позики.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27