• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 листопада 2021 р. № 1484-р
  Київ
  Про залучення кредиту та гранту від Кредитної установи для відбудови (“KfW”) для реалізації проекту “Енергоефективність у громадах”

  З метою виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2012—2019 років), укладеної 17 грудня 2020 р.:

  1. Визнати за доцільне залучення від Кредитної установи для відбудови (“KfW”) для реалізації проекту “Енергоефективність у громадах” кредиту у розмірі 25,5 млн. євро та гранту у розмірі 1 млн. євро на умовах, визначених проектом Угоди про кредит та грант між Кабінетом Міністрів України (“Позичальник”) та Житомирською міською радою та Запорізькою міською радою (спільно — “Організації — виконавці проекту”) та KfW, Франкфурт-на-Майні (“KfW”) щодо надання 26 500 000 євро, “Енергоефективність у громадах”.

  2. Схвалити проект Угоди про кредит та грант між Кабінетом Міністрів України (“Позичальник”) та Житомирською міською радою та Запорізькою міською радою (спільно — “Організації — виконавці проекту”) та KfW, Франкфурт-на-Майні (“KfW”) щодо надання 26 500 000 євро, “Енергоефективність у громадах”.

  3. Уповноважити Міністра розвитку громад та територій Чернишова Олексія Михайловича підписати Угоду про кредит та грант, проект якої схвалено цим розпорядженням, та інші документи, пов’язані із залученням кредиту від Кредитної установи для відбудови (“KfW”) для реалізації проекту “Енергоефективність у громадах”.

  4. Міністерству фінансів разом з Міністерством розвитку громад та територій укласти з Житомирською міською радою, Запорізькою міською радою — організаціями — виконавцями проекту “Енергоефективність у громадах”, договори про субкредитування, передбачивши в них вид та розмір забезпечення виконання зобов’язань щодо обслуговування та погашення субкредитів.

  Розмір плати за надання субкредитів зазначеним міським радам становить 0,25 відсотка річних вибраної та непогашеної суми кредиту.


                     Прем’єр-міністр України                         Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67