• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 03 лютого 2021 р. № 81-р
  Київ
  Про залучення коштів позики від Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту “Проект розвитку державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”. Реконструкція льотної зони № 2”

  1. Визнати за доцільне залучення державним підприємством “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” позики від Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту “Проект розвитку державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”. Реконструкція льотної зони № 2” у розмірі 270 млн. євро під державну гарантію.

  2. Установити, що:

  1) плата за надання державної гарантії для забезпечення виконання зобов’язань за позикою, залученою для реалізації проекту “Проект розвитку державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”. Реконструкція льотної зони № 2”, становить 1 відсоток річних вибраної та непогашеної суми позики;

  2) державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” забезпечує виконання своїх зобов’язань з відшкодування витрат державного бюджету, пов’язаних з виконанням гарантійних зобов’язань у розмірі 270 млн. євро, на підставі договору, укладеного зазначеним підприємством з Міністерством фінансів і Міністерством інфраструктури, шляхом надання в заставу нерухомого майна державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” у розмірі 15 відсотків суми позики.

          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21