• In English
 • Для забезпечення фінансування з державного бюджету заходів з національно-патріотичного виховання дітей та молоді Урядом внесено зміни до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету.

  Це дозволить забезпечити формування та реалізацію державної політики з національно-патріотичного виховання дітей та молоді у сфері освіти, як це передбачено Стратегією національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016—2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 р. № 580.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 вересня 2018 р. № 767
  Київ
  Про внесення змін до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 р. № 1133 (Офіційний вісник України, 2002 p., № 34, ст. 1573; 2011 р., № 61, ст. 2446), такі зміни:

  підрозділ “МОН” розділу 2 доповнити такою позицією:

  “Всеукраїнські заходи з національно-патріотичного виховання дітей та молоді”;

  підрозділ “МОН” розділу 4 доповнити такою позицією:

  “Проведення всеукраїнських заходів з національно-патріотичного виховання”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73