Кабінет Міністрів України Розпорядження  від 06 травня 2026 р. № 413-р Київ

Про заходи з відзначення у 2026 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

1. Затвердити план заходів з відзначення у 2026 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям (військовим адміністраціям):

забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, у межах видатків, передбачених таким органам у Державному бюджеті України на 2026 рік, коштів місцевих бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством;

подати до 10 жовтня 2026 р. Міністерству у справах ветеранів інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та подання до 25 жовтня Кабінетові Міністрів України.


         Прем’єр-міністр України                             Ю. СВИРИДЕНКО

Інд. 26