• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо заходів із забезпечення правопорядку під час позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

  Зокрема, погоджено питання залучення здобувачів освіти Національної академії Національної гвардії України, які мають військові звання, до заходів з охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки під час виборів. Прийняття рішення зумовлене необхідністю надання органам і підрозділам Національної поліції допомоги в забезпеченні публічної безпеки і порядку під час виборчого волевиявлення громадянами. Крім того, подібна практика сприятиме виробленню в здобувачів освіти практичних навичок, передбачених освітньо-професійними програмами їх підготовки.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 19 червня 2019 р. № 442-р
  Київ
  Про заходи з охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 році

  Відповідно до частини п’ятої статті 53 Закону України “Про освіту” погодитися з пропозицією Міністерства внутрішніх справ про залучення здобувачів освіти Національної академії Національної гвардії, які мають військові звання, до заходів з охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29