• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 03 лютого 2020 р. № 93-р
  Київ
  Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV

  1. Утворити оперативний штаб з питань запобігання занесенню та поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, у складі згідно з додатком.

  2. Установити:

   режим підвищеної готовності єдиної державної системи цивільного захисту для запобігання виникненню надзвичайної ситуації державного рівня внаслідок можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV;

  тимчасові обмеження та особливі умови для в’їзду осіб, які перебували у провінції Хубей Китайської Народної Республіки, шляхом їх ізоляції протягом 14 днів у визначених Міністерством охорони здоров’я закладах охорони здоров’я.

  3. Затвердити Національний план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, на 2020 рік, що додається.

  4. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити виконання Національного плану, затвердженого цим розпорядженням, за рахунок та в межах видатків державного і місцевих бюджетів, а також інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

          Прем’єр-міністр України                                       О. ГОНЧАРУК

  Інд. 73